|
Mullaloo SLSC |
Mullaloo A
|
Douglas Beaumont-clarke, James Versace, Brett Ryan
|
Race 1 |
0 |
|
|
Quinns Mindarie SLSC |
Quinns Mindarie BLUE
|
Jake Platt, Ben Stimson, Jack Retty
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mullaloo SLSC |
Mullaloo E
|
Tristan Warner, Declan De, Callum Innes
|
Race 1 |
0 |
|
|
West Beach SLSC |
West Beach A
|
Ned Piscioneri, Matthew Sharp, Benjamin Zuill
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mullaloo SLSC |
Mullaloo D
|
Robbie Payne, Damo Versace, Sam Wood
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mentone LSC |
Mentone A
|
Jarryd Campbell, Harrison Vulcan, Joel Simondson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Brighton SLSC (SA) |
Brighton A
|
Thomas Martin, Ethan Rump, Patrick Cobiac
|
Race 1 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland GOLD
|
Lachlan Nolan, Robert Langton, Bradley Doughan
|
Race 1 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Sam Hughes, Jonathon Griffin, Liam Oshea
|
Race 2 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Albert Krause, Joseph Lindsay, Hayden Williams
|
Race 2 |
0 |
|
|
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Jake Jensen, Jackson Cosgrove, Joel McKitterick
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Ramey Othman, Cory Buckland, Troy Hunt
|
Race 2 |
0 |
|
|
Sunshine Beach SLSC |
Sunshine Beach RED
|
Dylan Bowness, Luke Brennan, Max Lefkowitz
|
Race 2 |
0 |
|
|
Elouera SLSC |
Elouera BLUE
|
Adam Calo, Zac Doyle, Michael Hanley
|
Race 2 |
0 |
|
|
Secret Harbour SLSC |
Secret Harbour A
|
Curtis Lestrange, Joshua Maurice, Andrew Williams
|
Race 2 |
0 |
|
|
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) A
|
John Williams, Liam Hughes, Patrick Harris
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla GOLD
|
Zachary Hughes, Jake Moses, William Budd
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Mathew Fairbairn, Jay Sullivan, Isaac Morgan
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Luke Cuff, Oliver Hulbert, Henry Haslett
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
James Carr, James Porter, Andrew Rigg
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach BLUE
|
Josh Barnes, Dillon Mould, Matt O'grady
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Lachlan Cramsie, Brendan Donahoo, Peter Elford
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Newport SLSC |
Newport BLUE
|
Cooper Halligan, Fletcher Davies, Max Brooks
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Jett Kenny, Nathaniel Lindsay, Bill Bain
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Elouera SLSC |
Elouera WHITE
|
Luke Calo, Mitchell Hughes, Jack Bryce
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Aaron Marrable, Dylan Joss, Jordan Cooke-lablache
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach GREEN
|
Toby Cracknell, Nick Reekie, Robert Annabel
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda BLUE
|
Mitchell Rofe, John Woods, Jay Furniss
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Charles Wild, Blake Sweeney, Gilbert Gant
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Matt Burge, Samual Djodan, Dylan Walker
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 2
|
Ben Lafferty, Joe Douglas, Hayden Murphy
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Louis Patrick, Sean Cusack, Jack Gibbs
|
Race 2 |
0 |
|